Rss Feed Tweeter button Facebook button Linkedin button Flickr button Youtube button
Dövme Fiyatı Hesaplama

Kalıcı Dövme Hesaplama

Anatolia Tattoo – Dövme Ücreti Hesaplama Uygulaması

 

 
Yaptırmak istediğiniz dövmenin boyutlarını en ve boy olarak ilgili kutucuklara yazarak tahmini bir fiyat alabilirsiniz.
En (cm)
Boy (cm)

Renkli Dövme Ücreti Hesaplama Uygulaması

En (cm)
Boy (cm)

Çok girift dövmelerde ayrıca modelin karmaşıklığına göre ücreti değişmektedir. Böylesi durumlarda modelin yapısına bakarak ücret tespitinde bulunuyoruz. Bu tür dövme modelleri genellikle çok küçük yazılar kol ve bacakları saran çizgi ve şerit biçiminde bantlardır. Bu tip dövmelerde santimetrekare baz alınarak fiyat vermek mümkün değildir.

Kişiye özel dövme model tasarımları da bu ücretler dışındadır. Dövme modeli bizim tarafımızdan tasarlanacak olursa, yapılacak olan tasarımın içeriğine ve özelliklerine göre ekstra ücret belirlenir. Bu konunun da  mutlaka yüz yüze görüşülmesi gerekir. Model tasarımı özellikle dövme kapatmalarda ve yara izi kapatmalarında kullanılmaktadır. Çünkü bu türden kapatmalarda çoğu zaman hazır dövme modelleri ile kapatma yapabilmek mümkün değildir.

Kalıcı dövme ücreti bu sonuçları ile bir çok insan için çok pahalı olabilir. Ancak biz bu ücretleri belirlerken kendi maliyetlerimizi düşünerek  ücret belirliyoruz. Çok düşük ücretlerle seyyar yada evinde dövme yapan insanlar vardır. Ancak bu tarz çalışma ortamlarının ne kadar sağlıklı olduğu tartışılır. Satın aldığınız bir pantolon ya da kundura değil ki eskidiğinde veya beğenmediğinizde çöpe atasınız. Satın aldığınız şey bir ömür boyu bedeninizde taşıyacağınız bir dövme’dir.

Geçici dövme ( hint kınası )  20 YTL – 100 YTL arası değişiyor


6 Comments

 • admin says:

  yüzyüze görüşmeden dövmenin ne olacağı ve ne ölçülerde olacağı kesinleşmeden kaba fiyat vermek doğru değil.

 • mesut olmuş says:

  ben koluma dövme yaptırmak istiyorum komple yani omuzdan bileğe kadar figürlü olacak aralarda yazı felan ne kadara yaparsınız acaba?

 • admin says:

  merhaba kadir bey işyerimize bir uğrarsanız ve aklınızda birkaç fikirle gelirseniz burada nasıl kapatabilecegimizle ilgili bir çizim yapıp ortalama bir fiyat çıkartabiliriz.

 • kadir kurt says:

  ben kolumdaki dövme mi kapattırmak istyorum bunun için sizden bi fikir ve tahmini kafadan taslak bir fiyat aralıgı ögrenme sansım varmıdır acaba?

 • admin says:

  sadece cardfinansa var

 • Abdullah TAN says:

  Taksit seçenekleriniz var mı? Hangi anlaşmalı bankalar…

  Teşekkürler.


Trackbacks and Pingbacks

Leave a Comment


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Go to the top of the page